PARANORMALL

Forum Zjawisk Niewyjaśnionych

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 18-07-12 13:32:25

Mefisto

Użytkownik

Zarejestrowany: 13-06-12
Posty: 16
Punktów :   

Piekielne Głosy

Odwiert, którego udało się dokonać w ramach projektu SG-3, uznawany jest dziś za jeden z najgłębszych sztucznych otworów na Ziemi. Znajduje się on na Półwyspie Kolskim, w północno-zachodniej części Rosji. Realizując zadanie, naukowcy mieli nadzieję dotrzeć do głębi Ziemi i poznać jej tajemnicę. Pierwsze prace rozpoczęto w maju 1970 r., a potem - z mniejszymi lub większymi problemami - realizowano je przez dwie dekady.

Jednym z istotnych zagadnień związanych z radzieckim konceptem przedostania się do jak najdalszych warstw naszej planety była informacja, która przedostała się do mediów w 1989 r. W świat poszła wtedy fama, że badacze, w czasie penetrowania coraz głębszych warstw, dowiercili się do tajemniczej groty. W miejscu, które znajdowało się na głębokości 14,5 kilometra, miała panować wysoka temperatura sięgająca ok. 1100 stopni Celsjusza. Wkrótce badacze mieli skierować w to miejsce specjalną aparaturę służącą do rejestracji dźwięków. Kiedy odporny na bardzo wysoką temperaturę mikrofon znalazł się już w docelowym miejscu, naukowcy mieli usłyszeć coś, co zbiło ich z tropu. Były to dźwięki przypominające odgłosy wydawane przez cierpiących okrutne katusze ludzi. Rzekome jęki maltretowanych nieszczęśników kazały myśleć, że sowieccy eksperci... właśnie dowiercili się do piekła.

Poniżej wklejam filmiki na ten temat :

http://www.youtube.com/watch?v=ES918kdR … re=related

http://www.youtube.com/watch?v=2rA35gwy … re=related

Oczywiście nie wszystkie zdarzenia są wyjaśnione i można mieć swoje spekulacje,wątpliwości itd.Zapraszam do komentowania

Offline

 

#2 18-07-12 13:39:13

Masson

Administrator

Zarejestrowany: 24-02-12
Posty: 47
Punktów :   

Re: Piekielne Głosy

Świetnie...plusa oczywiście zgodnie z obietnicami otrzymujesz. Tylko...jeszcze jedna sprawa. Zauważyłem, że masz tendencję do wyśrodkowywania twojego tematu...to jest nie potrzebne .
Temat lepiej wygląda napisany zupełnie normalnie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
vw golf jak zmienić godzine www.pysiolandia-minecraft.pun.pl mezczyzna.czego.oczekuje.od.kobiety dieta pieciu przemian na azs wymiana gum w wahaczach tyl golf 3